KLBP

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen

Filatelistische commissie "Traditionele filatelie"

Nationaal commissaris

 

Lars Jørgensen

0473-23.75.80

lars.jorgensen.fs@gmail.com

Provinciaal / Regionaal commissaris

Antwerpen

Hubert De Belder

03-653.40.29
0486-56.43.93

hde_belder@hotmail.com

Brabant

-

-

-

Henegouwen

-

-

-

Luik

Hubert Caprasse

087-53.11.04

hubert.caprasse@skynet.be

Limburg

Johan Caers

011-31.14.94

caers.johan@gmail.com

Luxemburg

Alphonse Meurisse

061-21.21.66

alphonse-meurisse@skynet.be

Namen

Jean Vanhingeland

071-68.95.54

jean.vanhingeland1937@gmail.com

Oost-Vlaanderen

Mark Bottu

0475-56.32.29

mark.bottu@telenet.be

West-Vlaanderen

Luc Van Pamel

056-35.41.68

vanpamel.luc@skynet.be

Juryleden "Traditionele filatelie"

Internationaal

Lars Jørgensen

0473-23.75.80

lars.jorgensen.fs@gmail.com

Nationaal

Johan Caers

011-31.14.94

caers.johan@gmail.com

Hubert  Caprasse

087-53.11.04

hubert.caprasse@skynet.be

Alphonse Meurisse

061-21.21.66

alphonse-meurisse@skynet.be

Jacques Stes

02-479.20.74

jacques.stes@skynet.be

Regionaal

Daniel Goffin

010-81.32.11

dan.goffin@skynet.be

Charles Henuzet

071-68.71.41

henuzetcharles@hotmail.com

Thomas Lindekens

02-660.91.01
0473-12.78.80

thomas.lindekens@philafrica.be

FIP COMMISSION FOR TRADITIONAL PHILATELY