KLBP

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen

Filatelistische commissie "Postwaardestukken"

Nationaal commissaris

 

Luc Selis

0477-28.40.02

luc.selis@telenet.be

Provinciaal / Regionaal commissaris

Antwerpen

Luc Selis

0477-28.40.02

luc.selis@telenet.be

Brabant

Francis Dochez

02-305.47.21

dochez.francis@skynet.be

Henegouwen

-

-

 

Luik

Hubert Caprasse

087-53.11.04

hubert.caprasse@skynet.be

Limburg

Johan Caers

011-31.14.94

caers.johan@gmail.com

Luxemburg

Francis Ongena

063-37.02.65

frongena@voo.be

Namen

Charles Henuzet

071-68.71.41

henuzetcharles@hotmail.com

Oost-Vlaanderen

-

-

-

West-Vlaanderen

-

-

-

Juryleden "Postwaardestukken"

Regionaal

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

Luc Selis

0477-28.40.02

luc.selis@telenet.be

Francis Kinard

063-38.83.08

houyouxyouille@hotmail.com

SPECIAL REGULATIONS FOR THE EVALUATION OF POSTAL STATIONERY EXHIBITS AT F.I.P. EXHIBITIONS