KLBP

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen

Filatelistische commissie "Open filatelie"

Nationaal commissaris

 

Walter Deijnckens

03-665.16.04

walter.deijnckens@telenet.be

Provinciaal / Regionaal commissaris

Antwerpen

Johan Vanhoutte

03-485.71.01

johanvanhoutte@skynet.be

Brabant

Francis Dochez

02-305.47.21

dochez.francis@skynet.be

Henegouwen

Philippe Deloge

071-87.94.00

delogephil@gmail.com

Luik

Joseph Foulon

04 344 55 63

joseph.foulon@skynet.be

Limburg

Guido Van Briel

011-73.16.24
0486-88.47.62

guido.van.briel@outlook.com

Luxemburg

Francis Kinard

063-38.83.08

houyouxyouille@hotmail.com

Namen

Mireille Lutz

071-68.84.48

mireillelutz@hotmail.com

Oost-Vlaanderen

Roland De Swaef

02-726.13.07

roland.deswaef@skynet.be

West-Vlaanderen

Johan Dujardin

056-42.07.94

johandujardin@skynet.be

Juryleden "Open filatelie"

Internationaal

Walter Deijnckens

03-665.16.04

walter.deijnckens@telenet.be

Filip Van der Haegen

051-30.85.09

vdhaegen.f@myonline.be

Nationaal

Philippe Deloge

071-87.94.00

delogephil@gmail.com

Roland De Swaef

02-726.13.07

roland.deswaef@skynet.be

Francis Kinard

063-38.83.08

houyouxyouille@hotmail.com

Mireille Lutz

071-68.84.48

mireille-lutz@skynet.be

Johan Vanhoutte

03-485.71.01

johanvanhoutte@skynet.be

Regionaal

Mark Bottu

09-220.04.94

mark.bottu@telenet.be

Joseph Foulon

04-344.55.63

joseph.foulon@skynet.be

Thiery Frenet

02-387.38.70

hydro-service@skynet.be

Guido Van Briel

011-73.16.24
0486-88.47.62

guido.van.briel@outlook.com

BIJZONDERE REGELS VOOR HET BEOORDELEN VAN VERZAMELINGEN IN “OPEN KLASSE” (SREV)
AANVULLENDE RICHTLIJNEN VOOR DE OPBOUW VAN EEN VERZAMELING “OPEN KLASSE”