KLBP

Koninklijke Landsbond van Belgische Postzegelkringen

Filatelistische commissie "Postgeschiedenis"

Nationaal commissaris

 

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

Provinciaal / Regionaal commissaris

Antwerpen

Hubert De Belder

03-653.40.29
0486-56.43.93

hde_belder@hotmail.com

Brabant

Daniel Goffin

010-81.32.11

dan.goffin@skynet.be

Henegouwen

Jean-Claude Guyaux

0475-86.74.56

jean-claude.guyaux@skynet.be

Luik

Joseph Foulon

04 344 55 63

joseph.foulon@skynet.be

Limburg

Johan Caers

011-31.14.94

caers.johan@gmail.com

Luxemburg

Kurt Lambrecht

jackylhotel@gmail.com

Namen

Willy Monfils

010-65.95.06

willymonfils@skynet.be

Oost-Vlaanderen

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

West-Vlaanderen

Luc Van Pamel

056-35.41.68

vanpamel.luc@skynet.be

Juryleden "Postgeschiedenis"

Nationaal

Charles Bruart

071-77.10.55

charles.bruart@sambreville.be

Hubert De Belder

03-653.40.29
0486-56.43.93

hde_belder@hotmail.com

Donald Decorte

09-222.36.62
0474-91.56.90

donald.decorte@telenet.be

Jean Deposson

04-275.27.42

jdeposson@gmail.com

Walter Deijnckens

03-665.16.04

walter.deijnckens@telenet.be

Joseph Foulon

04-344.55.63

joseph.foulon@skynet.be

Jacques Ghilain

064-44.35.84

Daniel Goffin

010-81.32.11

dan.goffin@skynet.be

Luc Van Pamel

056-35.41.68

vanpamel.luc@skynet.be

Piet Van San

02-688.07.56

piet.van.san@telenet.be

Robert Lisabeth

059-50.31.09

lisabeth.robert@gmail.com

Regionaal

Mark Bottu

09-220.04.94

mark.bottu@telenet.be

Johan Caers

011-31.14.94

caers.johan@gmail.com

Hubert Caprasse

087-53.11.04

hubert.caprasse@skynet.be

Thierry Frenet (LL)

02-387.38.70

hydro-services@skynet.be

BIJZONDER REGLEMENT VOOR DE BEOORDELING VAN VERZAMELINGEN POSTGESCHIEDENIS
RICHTLIJNEN VOOR HET BEOORDELEN VAN VERZAMELINGEN POSTGESCHIEDENIS